Jäävuorot, Helmikuu 2020

VIIKKO 5

 

 

 

 

 

 

Lauantai

1.2

Sunnuntai
 2.2
   

                        

 

                          

                        

   
               
           

 

 
   

 

   

 

 

 
 

                     

       

 
           

JILVES F1 PELIT 

13:00 - 15:00

 
           

JILVES F1 PELIT 

13:00 - 15:00

 
 

 

 

 

 

 

YLEISÖLUISTELU

15:30 - 16:30

SENIORIT

16:00 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

KOSKEN KOLINAT

17:15 - 18:15 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         

 

VIIKKO 6

 

Maanantai 

3.2

Tiistai

4.2

Keskiviikko

5.2

Torstai

6.2

Perjantai

7.2

Lauantai

8.2

Sunnuntai
 9.2
 

JÄMSÄNKOSKEN

YHTENÄISKOULU         8:30 - 9:30       

JÄMSÄNKOSKEN

YHTENÄISKOULU         8:00 - 9:30       

JÄMSÄNKOSKEN

YHTENÄISKOULU         8:00 - 9:30  

JÄMSÄNKOSKEN

YHTENÄISKOULU  8:00- 15:00

JÄMSÄNKOSKEN

YHTENÄISKOULU    8:00 - 15:00       

   
     

GRADIA

9:35 - 10:35 

       
       JÄMSÄNKOSKEN

YHTENÄISKOULU         12:00 - 14:00

   

 

 
   

 

   

 

   
 

                     

           
           

YLEISÖLUISTELU 

13:35 - 14:35

 

           

JILVES EDUSTUS 2

15.00 - 16:00

 
 

UPM

16:30 - 17:30

YLEISÖLUISTELU

16:00 - 17:00 

 UPM

16:30 - 17:30

MAILAVUORO

KYPÄRÄPAKKO!!

16:00 - 17:00 

UPM

16:00 - 17:00 

 JILVES EDUSTUS 2 - LÄU/SENAATTOR 

16:00 - 18:00

SENIORIT

16:00 - 17:00

 

JILVES F1

17:45 - 19:15

JILVES C2

17:15 - 18:15 

JILVES E1 / E2

17:45 - 18:45

 JILVES C2

17:15 - 18:15

 JILVES E1 / E2

17:15 - 18:15

JILVES EDUSTUS 2 - LÄU/SENAATTOR 

16:00 - 18:00

KOSKEN KOLINAT

17:15 - 18:15

 

 VARATTAVISSA

19:30 - 20:30

 JILVES C2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

19:00 - 20:00

JILVES C2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

18:30 - 19:30 

 

 

 

VARATTAVISSA

20:45 - 21:45

SAHLOISTEN TEMPO

19:45 - 20:45 

VARATTAVISSA

20:15 - 21:15

KOSKEN KOLINAT

19:45 - 20:45 

 KOSKENPÄÄN HÄJYT

19:45 - 20:45

 

 

 

 

         

 

VIIKKO 7

 

Maanantai 

10.2

Tiistai

11.2

Keskiviikko

12.2

Torstai

13.2

Perjantai

14.2

Lauantai

15.2

Sunnuntai
 16.2
 

JÄMSÄNKOSKEN

YHTENÄISKOULU         8:30 - 9:30      

          

JÄMSÄNKOSKEN

YHTENÄISKOULU         8:00 - 10:00

JÄMSÄNKOSKEN

YHTENÄISKOULU

 8:00 - 10:00

         

JÄMSÄNKOSKEN

YHTENÄISKOULU

 8:00 - 12:00

                 

             

JÄMSÄNKOSKEN

YHTENÄISKOULU

 8:00 - 12:00

           

   
    JÄMSÄNKOSKEN

YHTENÄISKOULU         11:30 - 12:30

 

 GRADIA

12:30 - 14:00

     
       

 

 

 

 

 
   

 

   

 

   
 

                     

       

 JILVES C2 - KOOVEE POWER

12:00 - 14:30

YLEISÖLUISTELU 

12:45 - 13:45

           

 JILVES C2 - KOOVEE POWER

12:00 - 14:30 

 JILVES C2 - HC NOKIA ORANSSI

14:00 - 16:30


           

SUOMONTUN SÄLLIT

15:00 - 17:00 

 JILVES C2 - HC NOKIA ORANSSI

14:00 - 16:30

 

UPM

16:30 - 17:30

YLEISÖLUISTELU

16:00 - 17:00 

 UPM

16:30 - 17:30

MAILAVUORO

KYPÄRÄPAKKO!!

16:00 - 17:00 

UPM

16:00 - 17:00 

SUOMONTUN SÄLLIT

15:00 - 17:00 

SENIORIT

16:45 - 17:45

 

JILVES F1

17:45 - 19:15

JILVES C2

17:15 - 18:15 

JILVES E1 / E2

17:45 - 18:45

 JILVES C2

17:15 - 18:15

 JILVES E1 / E2

17:15 - 18:15

 

KOSKEN KOLINAT

18:00 - 19:00

 

 VARATTAVISSA

19:30 - 20:30

 JILVES C2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

19:00 - 20:00

JILVES C2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

18:30 - 19:30 

 

 

 

VARATTAVISSA

20:45 - 21:45

SAHLOISTEN TEMPO

19:45 - 20:45 

VARATTAVISSA

20:15 - 21:15

KOSKEN KOLINAT

19:45 - 20:45 

 KOSKENPÄÄN HÄJYT

19:45 - 20:45

 

 

 

 

         

 

VIIKKO 8

 

Maanantai 

17.2

Tiistai

18.2

Keskiviikko

19.2

Torstai

20.2

Perjantai

21.2

Lauantai

22.2

Sunnuntai
 23.2
 

JÄMSÄNKOSKEN

YHTENÄISKOULU         8:00 - 10:00    

 

JÄMSÄNKOSKEN

YHTENÄISKOULU         8:00 - 9:30         

JÄMSÄNKOSKEN

YHTENÄISKOULU         8:00 - 9:30   

JÄMSÄNKOSKEN

YHTENÄISKOULU         8:00 - 11:30          

                        

   
               
           

 

 
   

 

   

 

   
 

                     

       

 JILVES F2

12:15 - 13:15

 
           

YLEISÖLUISTELU 

13:30 - 14:30

 

           

JILVES EDUSTUS 2

15:00 - 16:00 

 
 

UPM

16:30 - 17:30

YLEISÖLUISTELU

16:00 - 17:00 

 UPM

16:30 - 17:30

MAILAVUORO

KYPÄRÄPAKKO!!

16:00 - 17:00 

UPM

16:00 - 17:00 

JILVES EDUSTUS 2 - UPLAKERS 2

16:00 - 18:00 

SENIORIT

16:00 - 17:00

 

JILVES F1

17:45 - 19:15

JILVES C2

17:15 - 18:15 

JILVES E1 / E2

17:45 - 18:45

 JILVES C2

17:15 - 18:15

 JILVES E1 / E2

17:15 - 18:15

JILVES EDUSTUS 2 - UPLAKERS 2

16:00 - 18:00  

KOSKEN KOLINAT

17:15 - 18:15

 

 VARATTAVISSA

19:30 - 20:30

 JILVES C2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

19:00 - 20:00

JILVES C2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

18:30 - 19:30 

 

 

 

VARATTAVISSA

20:45 - 21:45

SAHLOISTEN TEMPO

19:45 - 20:45 

VARATTAVISSA

20:15 - 21:15

KOSKEN KOLINAT

19:45 - 20:45 

 KOSKENPÄÄN HÄJYT

19:45 - 20:45

 

 

 

 

         

 

VIIKKO 9

 

Maanantai 

24.2

Tiistai

25.2

Keskiviikko

26.2

Torstai

27.2

Perjantai

28.2

Lauantai

29.2

   

                        

 

                          

                        

   
               
           

 

 
   

 

   

 

   
 

           MAILAVUORO 

 KYPÄRÄPAKKO!!

12:30 - 13:30    

 YLEISÖLUISTELU

12:00 - 15:00

 MAILAVUORO 

 KYPÄRÄPAKKO!!

12:30 - 13:30 

 MAILAVUORO 

 KYPÄRÄPAKKO!!

12:30 - 13:30

     
 

YLEISÖLUISTELU 

13:30 - 15:00

LEIKKEJÄ LUISTIMILLA LASKIAISEN RIEMUKSI! 

YLEISÖLUISTELU 

13:30 - 15:00 

YLEISÖLUISTELU 

DISCOMUSAA

13:30 - 15:00 

 

YLEISÖLUISTELU 

13:35 - 14:35

 

           

 JILVES EDUSTUS 2

15:00 - 16:00

 
 

UPM

16:30 - 17:30

YLEISÖLUISTELU

16:00 - 17:00 

 UPM

16:30 - 17:30

MAILAVUORO

KYPÄRÄPAKKO!!

16:00 - 17:00 

UPM

16:00 - 17:00 

 JILVES EDUSTUS 2 - HOKKARIT II

16:00 - 18:00 

 

 

JILVES F1

17:45 - 19:15

JILVES C2

17:15 - 18:15 

JILVES E1 / E2

17:45 - 18:45

 JILVES C2

17:15 - 18:15

 JILVES E1 / E2

17:15 - 18:15

 JILVES EDUSTUS 2 - HOKKARIT II

16:00 - 18:00 

 

 

 VARATTAVISSA

19:30 - 20:30

 JILVES C2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

19:00 - 20:00

JILVES C2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

18:30 - 19:30 

 

 

 

VARATTAVISSA

20:45 - 21:45

SAHLOISTEN TEMPO

19:45 - 20:45 

VARATTAVISSA

20:15 - 21:15

KOSKEN KOLINAT

19:45 - 20:45 

 KOSKENPÄÄN HÄJYT

19:45 - 20:45

 

 

 

 

         

 

Viimeksi päivitetty 11.02.2020 15:49
 
Lisää artikkeleita...
«AlkuunEdellinen12SeuraavaLoppuun»

Sivu 1 / 2