Jäävuorot, Marraskuu 2020

VIIKKO 44

 

 

 

 

 

 

  Sunnuntai
 1.11
   

                        

 

                          

                        

   
               
           

 

 
   

 

   

 

   
 

                     

           
             

 

           

 

 

 

 

 

 

 

 

SENIORIT

16:00 - 17:00

 

 

 

 

 

 

 

KOSKEN KOLINAT

17:15 - 18:15 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

         

 

VIIKKO 45

 

Maanantai 

2.11

Tiistai

3.11

Keskiviikko

4.11

Torstai

5.11

Perjantai

6.11

Lauantai

7.11

Sunnuntai
 8.11
   

           

  JYK

8:30 - 11:00 

SISKO              

 

  JYK

8:00 - 12:00   

SALLA       

              

  JYK

8:00 - 9:15  

SALLA     
            

                        

   
       

KOSKENPÄÄN KOULU

9:30 - 12:00

ANNIINA

 
     
           

 

 
   

 

   

    
 
 

 

   
 

                     

           
 

  JYK

13:00 - 15:00   

SALLA       
 

  JYK

13:00 - 15:00   

SALLA       
 

  JYK

13:00 - 15:00   

SALLA        
 
 

  JYK

13:00 - 15:00   

SALLA       
 
 

 

             

JILVES EDUSTUS 2

15:00 - 16:00

 

UPM

16:45 - 17:45

VARATTAVISSA

16:00 - 17:00 

 UPM

16:30 - 17:30

VARATTAVISSA

16:00 - 17:00 

UPM

16:00 - 17:00 

 

JILVES EDUSTUS 2 -

16:00 - 18:00

 

JILVES E2

18:00 - 19:30

 KOSKEN KOLINAT

17:15 - 18:15

JUNIORIHARRASTE YLÄ-ASTEIKÄISET

MAILAVUORO

17:45 - 18:45

KYPÄRÄPAKKO!!

 YLEISÖLUISTELU

17:15 - 18:15

 YLEISÖLUISTELU

17:15 - 18:15

 

MAKO

PELI

 

 TEMPO 2.0

19:45 - 20:45

 JILVES EI / D2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

19:00 - 20:00

JILVES F

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

18:30 - 19:30 

 

SENIORIT

18:15 - 19:15

 

VARATTAVISSA

21:00 - 22:00

SAHLOISTEN TEMPO

19:45 - 20:45 

VARATTAVISSA

20:15 - 21:15

KOSKEN KOLINAT

19:45 - 20:45 

 KOSKENPÄÄN HÄJYT

19:45 - 20:45

 

KOSKEN KOLINAT

19:30 - 20:30

 

 

           

VIIKKO 46

 

Maanantai 

9.11

Tiistai

10.11

Keskiviikko

11.11

Torstai

12.11

Perjantai

13.11

Lauantai

14.11

Sunnuntai
 15.11
   

          

  JYK

8:30 - 11:00 

MAIJA        
              

 

                          

                        

   
               
           

 

 
   

 

   

 

   
 

                     

       

JILVES E2 -

12:45 - 14:30

 
     

  JYK

13:00 - 15:00   

TERO        
 
   

 TAPPARA MUSTA

PELI ( p )

 

           

JILVES EDUSTUS 2

15:00 - 16:00

 

 

UPM

16:45 - 17:45

VARATTAVISSA

16:00 - 17:00 

 UPM

16:30 - 17:30

VARATTAVISSA

16:00 - 17:00 

UPM

16:00 - 17:00 

JILVES EDUSTUS 2 -

16:00 - 18:00

 

SENIORIT

16:00 - 17:00

 

JILVES E2

18:00 - 19:30

 KOSKEN KOLINAT

17:15 - 18:15

JUNIORIHARRASTE YLÄ-ASTEIKÄISET

MAILAVUORO

17:45 - 18:45

KYPÄRÄPAKKO!!

 YLEISÖLUISTELU

17:15 - 18:15

 YLEISÖLUISTELU

17:15 - 18:15

HOKKARIT II

PELI

KOSKEN KOLINAT

17:15 - 18:15 

 

 TEMPO 2.0

19:45 - 20:45

 JILVES EI / D2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

19:00 - 20:00

JILVES F

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

18:30 - 19:30 

 

 

 

VARATTAVISSA

21:00 - 22:00

SAHLOISTEN TEMPO

19:45 - 20:45 

VARATTAVISSA

20:15 - 21:15

KOSKEN KOLINAT

19:45 - 20:45 

 KOSKENPÄÄN HÄJYT

19:45 - 20:45

 

 

 

 

           

VIIKKO 47

 

Maanantai 

16.11

Tiistai

17.11

Keskiviikko

18.11

Torstai

19.11

Perjantai

20.11

Lauantai

21.11

Sunnuntai
 22.11
   

            

  JYK

8:30 - 11:00  

JANNE        
            

  JYK

8:00 - 15:00   

JANNE        
 

               

  JYK

8:00 - 9:30  

JANNE        
           

                        

   
               
           

 

 
   

 

   

 

   
 

                     

           
 

  JYK

13:00 - 15:00   

JANNE        
 
 

  JYK

13:00 - 15:00   

JANNE        
 

   

     
 
 

  JYK

13:00 - 15:00   

JANNE        
 

 

             

 

 

UPM

16:45 - 17:45

YLEISÖLUISTELU

16:00 - 17:00 

 UPM

16:30 - 17:30

VARATTAVISSA

16:00 - 17:00 

UPM

16:00 - 17:00 

 

SENIORIT

16:00 - 17:00

 

JILVES E2

18:00 - 19:30

 KOSKEN KOLINAT

17:15 - 18:15

JUNIORIHARRASTE YLÄ-ASTEIKÄISET


JILVES E2

17:45 - 18:45

MAILAVUORO

17:15 - 18:15

KYPÄRÄPAKKO!!

 YLEISÖLUISTELU

17:15 - 18:15

 

KOSKEN KOLINAT

17:15 - 18:15 

 

 TEMPO 2.0

19:45 - 20:45

 JILVES EI / D2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

19:00 - 20:00

JILVES F

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2

18:30 - 19:30 

 

 

 

VARATTAVISSA

21:00 - 22:00

SAHLOISTEN TEMPO

19:45 - 20:45 

VARATTAVISSA

20:15 - 21:15

KOSKEN KOLINAT

19:45 - 20:45 

 KOSKENPÄÄN HÄJYT

19:45 - 20:45

 

 

 

 

           

VIIKKO 48

 

Maanantai 

23.11

Tiistai

24.11

Keskiviikko

25.11

Torstai

26.11

Perjantai

27.11

Lauantai

28.11

Sunnuntai
 29.11
   

          

  JYK

8:30 - 11:00 

SISKO      
              

 

  JYK

8:00 - 12:00   

SALLA       

                 

  JYK

8:00 - 10:00   

SALLA       
         

                        

   
               
           

 

 
   

 

   

 

   
 

                     

           
 

  JYK

13:00 - 15:00   

SALLA       
 

  JYK

13:00 - 15:00   

SALLA       
 

  JYK

13:00 - 15:00   

SALLA
   

  JYK

13:00 - 15:00   

SALLA       

JILVES F -

13:00 - 15:00

 

           

KPK

KISA - EAGLES PELIT

 

 

UPM

16:45 - 17:45

VARATTAVISSA

16:00 - 17:00 

 UPM

16:30 - 17:30

MAILAVUORO

16:00 - 17:00 

KYPÄRÄPAKKO!!

UPM

16:00 - 17:00 

 

SENIORIT

16:00 - 17:00

 

JILVES E2

18:00 - 19:30

 KOSKEN KOLINAT

17:15 - 18:15

JUNIORIHARRASTE YLÄ-ASTEIKÄISET

JILVES EDUSTUS 2

17:45 - 18:45

 YLEISÖLUISTELU

17:15 - 18:15

 YLEISÖLUISTELU

17:15 - 18:15

 

KOSKEN KOLINAT

17:15 - 18:15 

 

 TEMPO 2.0

19:45 - 20:45

 JILVES EI / D2

18:30 - 19:30

JILVES EDUSTUS 2 -

18:45 - 20:45

JILVES F

18:30 - 19:30

KOSKEN KOLINAT!

18:30 - 19:30 

 

 

 

VARATTAVISSA

21:00 - 22:00

SAHLOISTEN TEMPO

19:45 - 20:45 

MHT

PELI

KOSKEN KOLINAT

19:45 - 20:45 

 KOSKENPÄÄN HÄJYT

19:45 - 20:45

 

 

 

 

           
Viimeksi päivitetty 25.11.2020 20:32
 
Lisää artikkeleita...
«AlkuunEdellinen12SeuraavaLoppuun»

Sivu 1 / 2